Koncert Janusza Cedro 10 lipca w Dusznikach-Zdroju.

Materiał promocyjny
10 lipca na Torze Wrotkarskim w Dusznikach Zdroju o godzinie 12:00 rozpocznie się Piknik Rodzinny. O godzinie 18:30 wystąpi Janusz Cedro.

Na program koncertu składają się utwory muzyczne m.in. takich zespołów i wykonawców jak: Czerwone Gitary, Piotr Szczepanik, Dwa Plus Jeden, Niebiesko Czarni, Sława Przybylska, Czesław Niemen, Michaj Burano, Karin Stanek, Maciej Kossowski, Andrzej i Eliza, Breakout, Urszula Sipińska, Skaldowie...

Aranżacje utworów są bliskie oryginalnym wykonaniom. Na koncertach będzie balladowo, ale też rockandrollowo i z ogniem, bo w końcu były to "złote czasy" rock and rolla. Ale przede wszystkim, co ważne, nie ograniczona jest podczas koncertu ilość wykonywanych refrenów, a każdy koncert to wspaniałe "wspólne śpiewanie z publicznością".

Janusz Cedro to znany wrocławski muzyk, który występował w takich zespołach jak: Spirituals Singers Band, Ponad Nami, oraz Janusz Cedro and the Band. Od 5 lat promuje projekt "Janusz Cedro - Solo", z którym gra koncerty z recitalem "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych".

Janusz Cedro został uznany przez czytelników Gazety Wrocławskiej jako "Osobowość Roku 2019" zajmując trzecie miejsce w Kategorii "Wrocław - Kultura".

Data: 10.07.2021r. od 12:00 do 22:00
Miejsce: Tor Wrotkarski w Dusznikach Zdroju - Aleja Fryderyka Chopina.
WSTĘP WOLNY!
ZAPRASZAMY!

Dodaj ogłoszenie