Kłodzko: Koszykarze przegrali w Łowiczu

PG
Doral Zetkama Nysa Kłodzko zaczął drugoligowy sezon od porażki.

Bez trzech nie potwierdzonych do gry koszykarzy i z doświadczonym rozgrywającym, Marcinem Kowalskim tuż po chorobie pojechała do Łowicza na pierwszy mecz sezonu ekipa drugoligowego Dorala Zetkamy Nysy Kłodzko. W tej sytuacji drużyna z Kłodzka przegrała 66:74 pomimo, że jeszcze do przerwy prowadziła 35:29. Niestety trzecia kwarta należała do gospodarzy Księżaka Łowicz, który tę część meczu wygrał aż 27:15 i w ten sposób właściwie zapewnił sobie zwycięstwo.

Księżak Łowicz - Doral Zetkama Nysa Kłodzko 74:66(20:17, 9:18, 27:15, 18:16)

Punkty dla Dorala Zetkamy Nysy zdobyli: Weiss 19 (2), Płatek 11, Kowalski 10(1), Obrzut 10, Lipiński 6, Radwański 5 (1), Ulrich 5.