Górnik PWSZ Wałbrzych - Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0:1

PG
Piłkarze lidera dolnośląsko - lubuskiej grupy III ligi, Górnika PWSZ Wałbrzych przegrali na swoim boisku 0:1 z dużo niżej notowaną Celulozą Kostrzyn nad Odrą. W zespole z Wałbrzycha zabrakło w tym meczu pauzującego za żółte kartki Marcina Morawskiego. Gospodarze pomimo osłabienia mieli lekką przewagę, jednak nie potrafili stworzyć sobie groźnych sytuacji strzeleckich. Celuloza zdobyła zwyycięską bramkę, w 39 minucie, kiedy po jednym z kontrataków Arkadiusz Skóczyński strzałem glową pokonał Damian a Jaroszewskiego

W Wałbrzychu zaczął się mecz lidera dolnośląsko - lubuskiej grupy III ligi - Górnika PWSZ z Celulozą Kostrzyn nad Odrą. Trener gospodarzy, Robert Bubnowicz wystawił do gry jedenastkę: Jaroszewski, D. Michalak, Smoczyk, Przerywacz, Majka, Tobiasz, G. Michalak, Zinke, Janik, Misan, Moszyk. Goście zaczęli pojedynek w składzie: Łopusiewicz, Rajkiewicz, Skórczyński, Warcholak, Mendelski, Hojka, Heppner, Latuszek, Kuśnierczak, Weres, Budzałek.
RELACJA:
W 2 minucie Dominik Janik strzelil gola dla Górnika, ale sędzia uznał, że napastnik wałbrzyszan był na pozycji spalonej i jest 0:0
17 minuta meczu - Górnik PWSZ ma przewagę, ale goście bronią się całą drużyną i wałbrzyszanom trudno jest stworzyć sobie czystą pozycję strzelecką. Wynik nadal 0:0
24 minuta - Paweł Tobiasz dostał żółtą kartkę
28 minuta meczu Górnik PWSZ Wałbrzych - Celuloza Kostrzyn nad Odrą. Po początkowej przewadze Górnika, grającego bez pauzującego za zółte kartki Marcina Morawskiego coraz śmielej poczynają sobie goście, którzy przeprowadzili kilka ofensywnych akcji
31 minuta - Paweł Tobiasz strzela obok bramki gości
39 minuta Arkadiusz Skórczyński strzałem glowa zdobywa bramkę dla gości i Celuloza Kostrzyn prowadzi w Wałbrzychu z Górnikiem PWSZ 1:0
W Wałbrzychu po pierwszych 45 minutach sensacyjny wynik. Lider tabeli, Górnik PWSZ przegrywa z zajmujacą 13 pozycję Celulozą Kostrzyn nad Odrą 0:1. Gospodarze mają w tym spotkaniu lekką przewagę, ale nie moga zdobyć bramki, a po jednym z kontrataków Celulozy, Arkadiusz Skórczyński, strzałem glową pokonał Damiana Jaroszewskiegonie
47 minuta - strzał glową Dominika Janika i piłka minimalnie mija bramkę gości
56 minuta mocny strzał z dystansu Rafała Majki, ale piłka wędruje obok bramki gości i Celuloza Kostrzyn nad Odrą nadal prowadzi w Wałbrzychu z Górnikiem PWSZ 1:0
59 minuta meczu - zmiana w zespole Górnika - za Damiana Misana wszedł Bartosz Konarski
62 minuta meczu - zmiana w drużynie Celulozy - Za Weresa wszedł Gruszka
72 minuta - zmiana w zespole Celulozy - za Warcholaka wszedł Szutko. Goście nadal prowadzą 1:0
78 minuta - zmiana w zespole Górnika - za Pawla Tobiasza wszedł Jan Rytko
85 minuta żółta kartka dla Michała Mendelskiego
87 minuta żółtą kartkę dostał Paweł Hojka
90 minuta meczu - Celuloza prowadzi z Górnikiem 1:0, sędzia doliczył jeszcze 5 minut