Elżbieta Węgrzyn

avatarElżbieta Węgrzyn

Wałbrzych
Dziennikarz Gazety Wrocławskiej, Panoramy Wałbrzyskiej i redaktor internetowy w latach 2009 - 2014

Walim: Znamy Sowiogórskich Mistrzów Jaja (ZDJĘCIA)

2013-03-22 15:12:54

W Walimiu (koło Wałbrzycha) swoje świąteczne potrawy, ciasta i nalewki zaprezentowali przedstawiciele sołectw i gospodarstw agroturystycznych z powiatu wałbrzyskiego, kłodzkiego i ząbkowickiego. Rywalizacja w Centrum Kultury i Turystyki w Waliniu była zażarta. Wygrali najlepsi. Przedstawiamy wyniki i zdjęcia konkursowych potraw. Przepisy świąteczne najsmaczniejszych specjałów przedstawimy w świątecznej Panoramie Wałbrzyskiej z 26 marca 2013. I. Anna Ścięgaj z Jugowa gm. Nowa Ruda (boczek faszerowany i pasztet z drobiu)
II. Monika Niedziółka z Grzmiącej gm. Głuszyca (pasztet z kaczki z żurawiną i jajko pod beszamelem)
III. Jacek Frątczak z Michałkowej - gm. Walim (pierś indycza faszerowana w sosie borowikowym i sakiewki z ciasta francuskiego).

Wyróżnienia: Grażyna i Sylwia Grycaj z gm. Głuszyca, Małgorzata Trojanowska z gm. Głuszyca, Katarzyna Lisek z gm. Nowa Ruda, Honorata Klejman (Wolibórz), Stefania Skowrońska (Kolce), Janina Nowak (Dziećmorowice) i Katarzyna Lisek gm. Nowa Ruda.Jesteś na profilu Elżbieta Węgrzyn - stronie mieszkańca miasta Wałbrzych. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.