Elżbieta Węgrzyn

avatarElżbieta Węgrzyn

Wałbrzych
Dziennikarz Gazety Wrocławskiej, Panoramy Wałbrzyskiej i redaktor internetowy w latach 2009 - 2014

Bon na ZUMBĘ w Demi Dance School znajdziesz w Panoramie Wałbrzyskiej

2013-03-20 11:57:11

Z naszym bonem możecie skorzystać z jednej bezpłatnej lekcji w Demi Dance School.Zbliża się wiosna, a wy wciąż nie zdołaliście się pozbyć zbędnych kilogramów? Pora zmienić dietę, zacząć ćwiczyć, lub zapisać się do szkoły tańca. Schudnijcie z nami w tamecznym rytmie na energetycznej zumbie. To doskonała zabawa, relaks i możliwość spalenia kalorii. Na zumbę z Demi Dance School w każdy piątek o godz. 18 do Publicznego Gimnazjum nr 1 w Wałbrzychu. Godzina podskoków i układów tanecznych zapewni Wam energię na cały tydzień. Jeśli wykupicie karnet na cztery spotkania to piąte otrzymacie gratis. Koniecznie wytnijcie zamieszczony tutaj bon.

Nowa wałbrzyska szkoła taneczna Demi Dance School Joanny Pisklewicz choć działa dopiero od kilku tygodni, to ma już na koncie pierwsze sukcesy. – W ubiegłym tygodniu nasi uczniowie wystąpili na Mistrzostwach w Tańcu Nowoczesnym w Jeleniej Górze. Jesteśmy dumni z ich udanego debiutu – mówi pani Joanna.
Uczennice DDS wystąpiły w trzech kategoriach. Andżelika Lewandrowska zatańczyła solówkę w klasie modern jazz i zajęła siódmą lokatę. Ania Szymczuk i Marta Ziółkowska, jako duet hip-hop, zajęły piąte miejsce. Do konkursu przygotowała je Ewelina Pochel. Najbardziej powiodło się debiutującej Martynie Borek, której hip-hopowa solówka powstała dzięki zaangażowaniu Joanny Pisklewicz.

Pani Joanna założyła szkołę tańca i prowadzi ją razem z doświadczonymi instruktorkami z Wałbrzycha i Boguszowa-Gorc. Zajęcia odbywają się w Publicznym Gimnazjum nr 1. Są skierowane do pań, dzieci i młodzieży, a także par tanecznych. Młoda kobieta przed ośmiu laty wyjechała do Warszawy, gdzie ćwiczyła m.in. w grupie Volt. Po ukończeniu Międzynarodowej Akademii Tańca w Danii pracowała jako instruktorka w Słowenii. W Danii brała udział w przedstawieniach tanecznych, ale też uczyła się od wybitnych trenerów z USA, Francji, Anglii, Danii, Rosji i Polski. Po latach wróciła do rodzinnego miasta i zaczęła pracę najpierw w nowo otwartej szkole tańca w galerii Victoria, a w ostatnich tygodniach postanowiła założyć własną.

Szkoła obecnie proponuje zajęcia baletowe i hip-hop dla dzieci powyżej 5 lat, disco dance (3-6 lat), modern jazz dla dzieci powyżej 5 lat, zumbę dla każdego, zapisy są też na zajęcia dla dorosłych jogę, pilates i latino, a także par, pragnących nauczyć się tańca standardowego. Jeśli będzie zapotrzebowanie, szkoła rozszerzy ofertę oraz powiększy liczbę grup. – Na razie wynajmujemy sale w szkole, nadal poszukujemy lokalu na naszą siedzibę. Będzie ona w ścisłym centrum miasta. A już na początku kwietnia wystąpimy na Mistrzostwach w Tańcu Nowoczesnym we Wrocławiu – zapowiada właścicielka szkoły.

Jesteś na profilu Elżbieta Węgrzyn - stronie mieszkańca miasta Wałbrzych. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.