Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa Fotograficzna w Pijalni

  Pijalna Wód Mineralnych
  Duszniki-Zdrój, ul. Wojska Polskiego/6 A

  Od 24.10.2015 do 23.11.2015

  • Brak informacji o cenie

  Wernisaż wystawy odbędzie się 23 października 2015 o godzinie 17:00 w Pijalni Wód Mineralnych. Wystawę będzie można oglądać do 23 listopada.

  Stowarzyszenie „Poznawanie” , które jest autorem wystawy zostało założone 13.1.2005 r. jako niezależna organizacja pozarządowa, non profit. Grupa wyrosła z fotoklubu Nove Mesto n Metują, który powstał w 1974 r., a od 1.1.2014 przekształcił się w stowarzyszenie „Poznawanie”.

  Celem organizacji jest pobudzanie estetycznego postrzegania świata, realizacja i wspieranie wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych nakierowanych na rozwój społeczeństwa obywatelskiego i współpraca z innymi podmiotami działającymi w tych obszarach. Stowarzyszenie prowadzi systematyczne działania w dziedzinie fotografii, historii muzyki i literatury, prezentuje wyniki swojej pracy w formie spotkań i prezentacji dla osób zainteresowanych teatrem, filmem, muzyką, fotografią, grafiką komputerową, rzemiosłem artystycznym i sztuką multimedialną. Grupa ma 15 członków. Działalność fotograficzna jest główną domeną organizacji.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.