Wybierz region

Wybierz miasto

  Walentynki w Muzeum Papiernictwa

  Muzeum Papiernictwa
  Duszniki-Zdrój, ul. Kłodzka/42, +48 74 866 92 48

  09:00 - 17:00 Sobota, 14 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Święty Walenty uznawany jest za opiekuna wszystkich, którzy się kochają, ale również tych, którzy darzą się przyjaźnią albo po prostu lubią. To właśnie do nich adresujemy kampanię wspólnego odciskania dłoni w masie papierniczej „Walentynki w Muzeum Papiernictwa – lubię to!”.

  Mamy nadzieję, że 14 lutego odwiedzi nas wyjątkowo dużo zakochanych, kochających, a przede wszystkim kochanych, gdyż jest to jedyny dzień w papierni, podczas którego wykonujemy kartki w formacie A4 z odbiciem dwóch dłoni pary: zakochanych, przyjaciół czy też znajomych. Ten wyjątkowy arkusz może stać okazją do przypieczętowania pierwszej, papierowej rocznicy ślubu, nietypową kartką walentynkową albo podarunkiem wnuczków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

  Dodatkowo zwiedzający, którzy wezmą udział w walentynkowych warsztatach wykonają jeszcze kartkę papieru w kształcie serca.

  Godziny otwarcia Muzeum: 9.00-18.00.

  Ostatnie warsztaty odbędą się o godz. 17.00. Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.