Wybierz region

Wybierz miasto

  V Bieg Niepodległości z Radiem Wrocław

  Boisko przy Al. Sybiraków
  Duszniki-Zdrój, ul. Rynek/

  17:00 Środa, 11 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy wszystkich sympatyków biegów do przyjścia 11 listopada 2015 (środa) na stadion przy Al. Sybiraków i startu w tradycyjnym już Biegu Niepodległości. Główna idea Biegu Niepodległości to szlachetne połączenie wartości sportowych z patriotycznym przesłaniem jednego z najważniejszych świąt narodowych – Dnia Niepodległości 11 listopada.

  Bieg Niepodległości ma charakter rekreacyjny. Tu nie chodzi o rekordy, ale o zamanifestowanie swojej radości z powodu odzyskania wolności i o aktywne spędzenie wolnego czasu.

  Dorośli do przebiegnięcia będą mieli symboliczne 1918 metrów. Swoich sił można będzie spróbować także w biegu górskim na dystansie 11 km. Dzieci wystartują na dystansach od 350 do 1200 metrów w zależności od wieku.

  Na najlepszych zawodników przewidujemy nagrody rzeczowe i dyplomy, a dla wszystkich startujących okolicznościowe medale. Nie zabraknie również nagród, które zostaną rozlosowane wśród wszystkich zawodników.

  W tym roku patronat nad biegiem obejmie Radio Wrocław. Start, jak zawsze, nastąpi o godzinie 11:11. Pierwszym startem będzie dystans główny tzn. 11 km gdzie będzie już poważne ściganie. Trasa jest i trudna i zarazem ciekawa – biegnie przez część zdrojową , Graniczną, Podgórze, Jamrozowa Polanę i z powrotem na miejsce startu.

  Prosimy o akcenty biało-czerwone. Zapisy do wszystkich biegów od godziny 9:30 w okolicy startu.

  O 15:30 w Teatrze Zdrojowym im. F. Chopina dzień uwieńczony zostanie koncertem Chóru Makrotumia

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.