Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert - Prysły Zmysły

  Dworek im. F. Chopina w Dusznikach Zdroju (dawny teatr zdrojowy)
  Duszniki-Zdrój, ul. Zdrojowa/8, +48 74 866 94 26

  19:00 Niedziela, 22 listopada

  • Wstęp wolny

  22 listopada (niedziela) 2015 roku o godzinie 19.00 odbędzie się koncert „Prysły Zmysły” w wykonaniu niewidomych i niedowidzących artystów.

  Przy akompaniamencie fortepianu, perkusji i gitar muzycy zaprezentują niezwykły repertuar, na który składać się będzie całe spectrum lubianych piosenek o miłości, podróżach, jesieni oraz utworów znanych Państwu zarówno ze srebrnego ekranu, jak i z desek kabaretowych scen.

  Podczas koncertu usłyszą Państwo takie perły polskiej piosenki jak „Dumka na dwa serca”, „Jeżeli kochać”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Nie chcę więcej”, „Niebo do wynajęcia” czy „Białe latawce”. Utwory wykonają dla Państwa wokaliści: Monika Czerczak, Katarzyna Nowak, Łukasz Baruch, Grzegorz Dowgiałło, Tomasz Kowalik i Mariusz Trzeciak. Kierownictwo muzyczne: Krzysztof Żesławski.

  Koncert zorganizowany jest w ramach projektu „Wykluczeni z kultury” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.