Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert operetkowy – Oczy Czarne. Dorota Ujda-Jankiewicz i Andrzej Jankiewicz

  Dworek im. F. Chopina w Dusznikach Zdroju (dawny teatr zdrojowy)
  Duszniki-Zdrój, ul. Zdrojowa/8, +48 74 866 94 26

  15:30 Niedziela, 11 października

  • Brak informacji o cenie

  Dorota Ujda-Jankiewicz – sopran – Jest absolwentką dwóch Wydziałów Akademii Muzycznej we Wrocławiu: Wokalno-Aktorskiego oraz Pedagogiki Wokalnej. Doskonaliła swój kunszt wokalny u pedagogów światowej sławy. Jej talent dostrzeżono już podczas studiów, co zaowocowało wieloma propozycjami koncertowymi. Do dnia dzisiejszego artystka koncertuje, odnosząc duże sukcesy, w całej Europie, U.S.A. i Australii.

  Andrzej Jankiewicz – tenor – Śpiewak, tancerz, choreograf, autor scenariuszy koncertów, tekstów pieśni i tekstów satyrycznych. Laureat wielu konkursów tanecznych. W roku 1988 zdobył wicemistrzostwo Polski na Mistrzostwach Polski Formacji tanecznych. Jako śpiewak wielokrotnie uczestniczył w ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach muzycznych, m.in. Festiwal „Wratislavia Cantans”, Festiwal Operowy w Xanten ( Niemcy ) oraz Festiwalu im. W.A. Mozarta w Madrycie ( Hiszpania ).

  Dorota Ujda-Jankiewicz i Andrzej Jankiewicz to małżeństwo znakomitych śpiewaków operowych z Wrocławia. Od wielu lat jako Duet Małżeński, występują z dużym powodzeniem niemal na całym śeiwecie wykonując repertuar operowy, operetkowy, musicalowy, pieśniarski, patriotyczny, oratoryjny oraz kolędowy.

  Każdy koncert w wykonaniu Duetu Małżeńskiego to prawdziwa uczta dla ducha.

  Serdecznie zapraszamy !

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.