Wybierz region

Wybierz miasto

  III Festiwal Piosenki z Duszą

  Park rekreacyjny Czarny Staw im. majora pilota Czecha Nowackiego
  Duszniki-Zdrój, ul. Zielona/

  17:00 Sobota, 29 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  III Festiwal Piosenki z Duszą Duszniki-Zdrój zakończą lato festiwalem Piosenki z Duszą . Muzyczne święto odbędzie się na Czarnym Stawie.

  Już po raz trzeci urokliwy Czarny Staw stanie się amfiteatrem dla publiczności Festiwalu Piosenki z Duszą. Elżbieta Adamiak z zespołem, Cisza Jak Ta, Czerwony Tulipan oraz zespół U Studni przeniosą wszystkich do Krainy Łagodności za sprawą poezji śpiewanej.

  Szefem artystycznym imprezy jest Wojciech Czemplik – polski skrzypek, mandolinista, wokalista; przez wiele lat członek zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Dziś gra m.in. w zespole U studni. Podczas pierwszej edycji Festiwalu wystąpią wspaniali artyści: zespół Wolna Grupa Bukowina, zespół U Studni – który tworzą muzycy wywodzący się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, Tomasz Szwed, który wystąpi w podwójnej roli, artysty i konferansjera.

  Serdecznie zapraszamy !

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Matematyka: Uczeń podstawówki sobie poradzi z tymi zadaniami. A Ty?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.