Lech Janerka Lech Janerka

Lech Janerka (© Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Między innymi Kayah, Zakopower, Brodka, T.Love, Lech Janerka wystąpią w Sylwestra na wrocławskim Rynku. Wszyscy zagrają na żywo - zapewnia Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2, która jest współorganizatorem imprezy.

Zabawa będzie kosztowała ok. 3-3,5 mln złotych. - Miasto zapłaci mniej więcej połowę tej kwoty - mówi prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz. Reżyserem widowiska jest Konrad Imiela, dyrektor wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol.

Czeg możemy się spodziewać 31 grudnia? Kayah z bałkańskim zespołem przypomni swoje największe przeboje z płyty nagranej z Goranem Bregoviciem.

Swoje największe przeboje zaśpiewa też Brodka, T.Love, Lech Janerka i Urszula Dudziak, a zespół IncarNations wystąpi z nową, akustyczną wersją hitu "Daj mi tę noc".

Nie zabraknie też reggae i soul'u. W ten słoneczny klimat przeniesie nas senegalski muzyk Pako Sarr i warszawska grupa Vavamuffin. W podobnym charakterze zagra londyńska formacja Dub Pistols, która łączy reggae, dub i dancehall.

Zabawa na Rynku rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do ok. 1.30. Transmisja telewizyjna w TVP2 rozpocznie się o godz. 21 i potrwa do godz. 1.

W poprzednich latach Sylwester na wrocławskim Rynku gromadził w ciągu kilku godzin około 200 tysięcy osób.

Zobacz: Wrocław: Mieszkańcy Rogowskiej chcą mieć więcej miejsc do parkowania

Czytaj także

  Komentarze (18)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Nestor (gość)

  Naaaajwięcej mają do powiedzenia głupot Ci co nic nie robią i tylko narzekają!!!
  Sylwester we Wrocławiu zawsze dobrze zorganizowany, a masa ludzi, która przychodzi jest tego żywym dowodem!

  jasiek (gość)

  zestaw gwiazd średni...a Pan Imiela....hmm...może jest średnio dobrym aktorem...ale...rezyseria?....dajmy spokoj....Dżob...i tyle....

  JA (gość)

  Sam komercyjny kicz i tandeta w wykonaniu naszych pseudo gwiazdeczek od jęku których aż człowieka skręca. Na pewno mnie tam nie będzie. To już wolę ze znajomymi jakąś domówkę sobie urządzić. I pomyśleć, że tyle kasy wyrzucą na ten syf. Myślę, że można by było te pieniądze lepiej spożytkować.

  ha ha ha ha ha (gość)

  Wrocław to zielona wyspa na mapie Polski w dobie kryzysu --- kryzys będzie po sylwestrze ale dla "zwykłych" ludzi a nie dla nich.Jak powiedział Lato cytuje"ja zarabiam miesięcznie tylko 50 tys zł.- za co?TERAZ POLSKA