W centrum Wrocławia można już oglądać świecące świąteczne dekoracje!

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  JA (gość)

  Dajcie sobie już spokój z tym marudzeniem o prądzie. Takie dekoracje to są energooszczędne świetlówki, albo diody, to nie ciągnie dużo prądu. Poza tym każde większe miasto i w Polsce i za granicą wiesza sobie na święta podobne dekoracje i jakoś nikt nie marudzi, tylko się cieszy, że choć przez krótki czas po zmroku miasto będzie ładnie oświetlone, a tu jak zwykle muszą się jakieś marudy znaleźć.

  pijh (gość) (tyczek)

  To ty chyba ślepy jesteś. W tym roku w porównaniu z zeszłym wisi zupełnie inne oświetlenie o innych kształtach i wzorach. Może nie we wszystkich miejscach, ale większość oświetlenia jest nowa.

  tyczek (gość)

  Jak co roku takie same oswietlenie,nic nowego zadnej zmiany,nuda..Jeszcze tylko brakuje Last christmas Georga Michaela i Kevina samego w domu

  kolo (gość)

  czy ktoś wie co to za cymbał zamieszcza zdjęcia na tej stronie ??? Od wielu miesięcy przeglądam tą bardzo ciekawą stronę i cały czas widzę że osoba która dodaje zdjęcia do tych ciekawych komentarzy powinna być wywalona z pracy na zbity pysk. W jednym temacie powinno być przynajmniej 5 zdjęć z różnych ujęć, a tutaj widać tylko jedno ujęcie. Żenada, do garów , na zmywak do Irlandii a nie do gazety.