(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

4 grudnia zakończył się nasz plebiscyt na najpiękniejszy dworzec na Dolnym Śląsku.

Według internautów najładniejszy obiekt znajduje się w Wałbrzychu.

Jeszcze w sobotę (3 grudnia) na prowadzeniu był wrocławski Dworzec Główny. Internauci z Wałbrzycha jednak zmobilizowali się i w ostatnim dniu głosowania zmienili ostateczny wynik.

Gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami głosowania.

Przy okazji zobacz:
ZDJĘCIA I OPISY WSZYSTKICH WROCŁAWSKICH DWORCÓW PKPCzytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Dawid (gość)

  Dworzec Wałbrzych Miasto po Domu Zdrojowym "Lwi Gród" jest jedynym świadectwem dawnej świetności dawnego uzdrowiska Stary Zdrój niem. Altwasser. Polecam ciekawą stronę o tym uzdrowisku i Domu Zdrojowym: www.lwigrod.com

  Ja (gość)

  kretyński plebiscyt. idiotyczne zasady głosowania - z każdego komputera 10 głosów dziennie. no ale to nie pierwszy tego typu sprawiedliwy plebiscyt w wykonaniu naszegomiasta.pl

  xyz (gość)

  A widział ktoś dworzec w Białymstoku? Wiem, że to na drugim końcu Polski i tu się nie liczy, ale jest piękny. Stary budynek ale jak odpicowany.

  abeb (gość)

  tylko rozstrzygniecie z jakiego miasta wiecej ludzi zaglosowalo. Kazdy swoje chwali. Dopelnilo to zdanie "Internauci z Wałbrzycha jednak zmobilizowali się [...]" :)