Uwagę wałbrzyskich policjantów zwrócił samochód osobowy, który po zmroku jechał ulicami miasta bez włączonych świateł. Jego kierowca nie reagował na sygnały nakazujące mu zatrzymanie pojazdu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Uwagę wałbrzyskich policjantów zwrócił samochód osobowy, który po zmroku jechał ulicami miasta bez włączonych świateł. Jego kierowca nie reagował na sygnały nakazujące mu zatrzymanie pojazdu. Próbował przejechać policjanta. Jednak po krótkim pościgu został zatrzymany.

Okazało się, że siedzący za kierownicą 28-latek jest pod wpływem amfetaminy. Ponadto ustalono, że naruszył zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony przez sąd i ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany w związku z nakazem odbycia kary pozbawienia wolności. Za jazdę pod wpływem środków odurzających grożą 28-latkowi kolejne dwa lata odsiadki, natomiast za naruszenie zakazu sądowego trzy lata pozbawienia wolności.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!