Wójt Lewina Kłodzkiego Henryk Szczypkowski powiedział nam w rozmowie telefonicznej, że Violetta Villas prawdopodobnie zostanie pochowana w swoim rodzinnym miasteczku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Tutaj spoczywa jej matka i z tego co wiem także Violetta Villas zostanie tu pochowana choć oczywiście decyzję w tej sprawie podejmie rodzina - mówi wójt.

Podkreśla, że artystka była Honorowym Obywatelem Lewina Kłodzkiego i jeśli tutaj odbędzie się jej pogrzeb, to zadba o należne jej honory.

Violetta Villas zmarła 5 grudnia w swoim domu w Lewinie Kłodzkim.

Czytaj również: Prokuratura zbada przyczyny śmierci Violetty Villas

Zobacz zdjęcia artystki i jej życiorys

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  . (gość)

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10807301,Pogrzeb_Violetty_Villas_19_grudnia_w_Warszawie.html

  Roma (gość)

  Jest mi bardzo smutno,że nie ma już wśród nas tak wielkiej artystki.Myślę że powinna być pochowana w Lewinie,tam też chciala spędzić swoje ostatnie lata życia,a wladze miasteczka powinny zorganizować godny pochówek jak przystało na artystkę światowej klasy i zorganizować muzeum poświęcone jej pamięci np, w jej rodzinnym domu,Sama bym chętnie je odwiedzila .

  Danuta (gość)

  Bardzo,bardzo mi jej szkoda.Wielka artystka .Szkoda,że tacy wielcy,tacy lubiani niegdyś-umierają w samotności i bez najbliższej rodziny,