(© Materiały organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

15 grudnia w zamku na odwiedzających czekają: żywa szopka, występy chórów, prezentacje, konkursy świąteczne i wizyta Mikołaja.

Boże Narodzenie w Zamku Książ to historia narodzin Jezusa opowiedziana w magicznej scenerii i blasku pochodni, ale też szereg występów artystycznych. 15 grudnia możecie liczyć na kolędy w wykonaniu międzynarodowych chórów. Będą one rozbrzmiewać w zamkowych komnatach. Zamek udekorowany będzie ręcznie wykonanymi bombkami.
Najpiękniejsze dekoracje wykonane przez dzieci zostaną wyłonione w konkursie i nagrodzone. Na dzieci w książańskiej rezydencji czekać też będzie sam Święty Mikołaj. Ponieważ Boże Narodzenie to nie tylko magiczny okres cudów, ale również głęboko zakorzeniona tradycja, w tej niezwykłej scenerii przywołane zostaną także świąteczne zwyczaje kultywowane niegdyś na Zamku. Na dziedzińcu z kolei stanie żywa szopka, dzięki której po raz kolejny staniemy się świadkami narodzin Jezusa i będziemy mogli w pełni przeżyć duchowe znaczenie Świąt.
Współorganizatorzy: Leroy Merlin, Stado Książ, Restauracja Książęca, Restauracja BRAMA, ZOO Farma, "Śnieżka - Invest" Sp. z o.o., Teatr Dramatyczny, Teatr William-Es, Sklep GABI.

Harmonogram 15.12.2011 r.:
16.30- 17.00 - Inscenizacja przed zamkiem
17.00 - 17.10 – Powitanie Gości (Sala Balowa)
17.10- 17.25 - Występ pierwszego chóru
17.25- 17.35 - Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego dla dzieci, wręczenie nagród
17.35- 17.50 - Występ chóru
17.50- 18.00 - Prezentacja "Hochbergowskie Boże Narodzenia"
18.00 - 19.00 - Występy chórów
19.10 - Opłatek i poczęstunek (Sala Maksymiliana)

Przeczytajcie też:Bożonarodzeniowe stroiki

Jak zrobić wieniec adwentowy?Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!