Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Tomasz Hołod)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zawieszone 4 maja pociągi InterRegio wrócą na swoje stare trasy od 1 czerwca. Stało się to możliwe, bo Przewozy Regionalne zaczęły spłacać swoje długi wobec spółki PKP Polskie Linie Kolejowe, która odpowiada za tory kolejowe.

Radość pasażerów będzie jednak niepełna. Za sześć dni, czyli od 1 czerwca PKP Intercity wy-tnie z rozkładów jazdy 24 pociągi Tanich Linii Kolejowych, m.in. z Wrocławia do Jeleniej Góry i z powrotem oraz z Wrocławia do Lublina.

Podróżny musi być też ostrożny, wsiadając do składów prowadzonych przez Przewozy Regionalne. Ten przewoźnik przygotował już korektę rozkładu jazdy, którą również wprowadza od 1 czerwca. Okazuje się, że w piątki przestanie jeździć pociąg z Wrocławia do Kłodzka Głównego (odjazd o godz. 15.15), a w niedziele pociąg z Kłodzka do Wrocławia (godz. 15.30).

To nie koniec zmian. W piątki nie będzie kursował skład z Wrocławia do Głogowa (godz. 14.04), a w niedzielę z Głogowa do Wrocławia (godz. 17.29). Nie pojedzie niedzielny pociąg z Legnicy do Głogowa (godz. 14.22) czy, także niedzielny, z Wałbrzycha do Wrocławia (godz. 15.22). O 68 minut wcześniej wyjedzie pociąg z Wrocławia do Jeleniej Góry (godz. 5.36).

Pełna lista zmian TUTAJ.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!