(© Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Nie sądziłem, że mogę zostać powołany do reprezentacji - mówi golkiper Śląska Wrocław, Rafał Gikiewicz.

W ostatnich dniach dużo mówiło się o możliwych powołaniach dla Waldka Soboty, Piotra Celebana czy Sebastiana Mili, ale wśród kandydatów do kadry brakowało Twojego nazwiska. Byłeś zaskoczony, gdy dowiedziałeś się, że Franciszek Smuda zabiera Cię na zgrupowanie reprezentacji do Turcji?

I to jak! Mocno trzymałem kciuki za chłopaków, by te spekulacje dziennikarskie okazały się prawdą. Nawet mi do głowy nie przyszło, że mogę znaleźć się w tym gronie. Powiedzmy sobie szczerze – kilka dni temu nie wiedziałem, że zagram w Zabrzu z Górnikiem, więc tym bardzie nie śniłem, że dostanę powołanie do reprezentacji. W końcu w tym sezonie wystąpiłem zaledwie w czterech ligowych spotkaniach.

Smuda powołał 4 graczy Śląska!

Zgrupowanie w Turcji będzie swoistym przeglądem wojsk w kontekście mistrzostw Europy. Liczysz na to, że zapadniesz w pamięć selekcjonera na tyle, by zadomowić się w reprezentacji na dłużej?

Na pewno nie chcę jechać na to zgrupowanie tylko po to, by potrenować i pozwiedzać Turcję. Chcę pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że w sparingu z Bośnią i Hercegowiną zasługuję na grę przez pełne 90 minut…

Serwis specjalny Śląska Wrocław

Więcej na oficjalnej stronie wrocławskiego Śląska!


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!