Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach 9-11 grudnia w Czarnym Borze po raz szósty rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy CZARNY BÓR OPEN w zapasach kobiet. Organizatorem zawodów jest Uczniowski Ludowy Zapaśniczy Klub Sportowy „Heros" w Czarnym Borze.

O medale walczyć będzie rekordowa liczba około 200 zawodniczek z 8 zagranicznych państw: Niemcy, Norwegia, Szwecja, Francja, Węgry, Litwa, Czechy i Słowacja i klubów krajowych m.in.: Zagłębie Wałbrzych, Sowa Pieszyce, Bielawianka Bielawa, Slavia Ruda Śląska, Agros Żary, Sobieski Poznań, Ceramik Krotoszyn, Tęcza Środa Wielkopolska, Cement-Gryf Chełm, Gwardia Warszawa, Orzeł Namysłów, Dąbrowa Górnicza, Granica Gdańsk i gospodarze - Heros Czarny Bór. Dla porównania w roku ubiegłym na matach rywalizowało 150 zawodniczek z 6 krajów zagranicznych.
Dziewczęta walczyć będą w dwóch grupach wiekowych:
1) 17-latki i starsze oraz
2) 16-latki i młodsze.

W piątek 9 grudnia od godz.17.00 odbędzie się ważenie zawodniczek, a w sobotę od godz. 10.00 rozpoczną się walki eliminacyjne, które potrwają do wieczora 18.00-19.00, z przerwą na uroczyste otwarcie imprezy o godz.15.00. Walki finałowe o trzecie i pierwsze miejsca odbędą się w niedzielę również od godz.10.00.
Turniej odbędzie się na hali sportowo-widowiskowej przy ul. Sportowej 44 w Czarnym Borze.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!