(© Super-Pharm)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Każdy z nas gorączkowo poszukuje teraz prezentów dla najbliższych. Dlatego mamy dla Was upominek od Super-Pharm.

Jesienią i zimą nasza skóra wymaga specjalnej ochrony. W tym ciężkim okresie działania czynników zewnętrznych, takich jak wiatr czy niska temperatura, powinniśmy o nią specjalnie dbać. Dlatego, nasze zadanie konkursowe brzmi:

Podaj przepis na domowa maseczkę na zimę. Wypisz składniki, napisz, jak ją przygotować i jak stosować (np. na ile minut pozostawiać na skórze).

Nasze jury wybierze cztery przepisy, które nagrodzimy kartą upominkową do Super-Pharm (wartość każdej z nich to 50 zł).

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: wroclaw@naszemiasto.pl w tytule wpisując "Konkurs - Super-Pharm". Czekamy na nie do piątku do północy. W treści maila, oprócz odpowiedzi, należy podać imię, nazwisko, adres i numer telefonu, oraz oświadczyć, że jest to wasz autorski przepis na maseczkę. Tylko takie maile będziemy brać pod uwagę.

Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą elektroniczną.

Zobacz regulamin konkursu

Więcej konkursów znajdziesz TUTAJSuper-Pharm to centrum zdrowia i urody, w którym można znaleźć bogaty asortyment produktów w kategoriach: leki na receptę, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria.

Super-Pharm jest jedyną siecią sklepów typu drugstore w Polsce, będąca połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu (unikalna koncepcja biznesowa 3 w 1).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO - zamów newsletter, żeby dostawać najświeższe informacje ze swojego miasta

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!