Kolarze LKKS Górnik Wałbrzych DSR Author wystartowali w Pucharze Polski 0 podium dla Skibińskiego

Paweł Gołębiowski
LKKS Górnik Wałbrzych DSR Author
Młodzi kolarze z LKKS – u Górnika Wałbrzych DSR Author mają za sobą pierwszy, poważny start w sezonie. Zawodnicy klubu z Wałbrzycha wzięli udział w zawodach Pucharu Polski zorganizowanych w Grudziądzu.

Młodzi kolarze z LKKS – u Górnika Wałbrzych DSR Author mają za sobą pierwszy, poważny start w sezonie. Zawodnicy klubu z Wałbrzycha wzięli udział w zawodach Pucharu Polski zorganizowanych w Grudziądzu. Spisali się tam nieźle. Zadowolony może być zwłaszcza Krzysztof Skibiński, który zajął trzecie miejsce w jeździe indywidualnej na czas rozgrywanej na trasie w okolicach Warlubia. W stawce 86 juniorów, 58 miejsce zajął inny kolarz Górnika DSR Author, Michał Nowak, a 60 był Bartosz Biskup, nowy zawodnik klubu z Wałbrzycha. Nikola Bartków uplasowała się w „czasówce" na 22 pozycji. Wałbrzyszanka była natomiast 20 w wyścigu ze startu wspólnego, który zorganizowano w Świeciu nad Odrą.
W wyścigu juniorów Skibiński zajął 29 miejsce, Nowak był 37, a Biskup zszedł z trasy.