Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sekcja zwłok Violetty Villas zostanie przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu - poinformowała Anna Gałkowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Kłodzku, która wszczęła postępowanie wyjaśniające przyczyny i okoliczności śmierci znanej artystki.

- Wstępne wyniki sekcji będziemy mieć w piątek, ale z doświadczenia wiem, że odpowiedź na pytanie jaka była przyczyna śmierci artystki poznamy dużo później. Badanie pobranego materiału trwa co najmniej dwa tygodnie - mówi prokurator Gałkowska.
Prokuratura sprawdza także okoliczności śmierci artystki. Sprawdza, czy do śmierci artystki nie przyczyniło się przestępcze zachowanie osób trzecich w postaci nieumyślnego działania lub zaniechania.
Violetta Villas zmarła w poniedziałek wieczorem. Pogotowie ratunkowe wezwała Elżbieta Budzyńska, opiekunka gwiazdy, która związana jest z artystką od wielu lat. Razem mieszkały w rodzinnym domu piosenkarki. Niewiele osób wpuszczały do środka. Wiadomo było już od dawna, że artystka mieszka w fatalnych warunkach. Dom był zaniedbany i wymagał kapitalnego remontu.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!