(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wigilijne spotkanie dla samotnych mieszkańców gminy Czarny Bór odbędzie się w 21 grudnia o g. 17 w Kamiennej Karczmie w Czarnym Borze.

Uroczysta kolacja organizowana jest dla wszystkich osób, które w tym szczególnym przedświątecznym okresie z różnych powodów doświadczają samotności i pragną w wyjątkowej atmosferze podzielić się z innymi opłatkiem i wspólnie pokolędować.
Tegoroczne spotkanie wigilijne, przepełnione zapachem świątecznego suszu, wspólnym śpiewem staropolskich kolęd i smakiem tradycyjnych, wigilijnych potraw stworzy atmosferę zachęcającą do wspólnego świętowania. Ze względów organizacyjnych osoby samotne proszone są o zgłaszanie chęci uczestnictwa w OPS w Czarnym Borze osobiście lub pod nr tel. 74 8450367 do 13 grudnia.


Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkanka (gość)

to publiczna stygmatyzacja a nie pomoc!!! czy rolą opieki jest naznaczanie tych ludzi? chyba nie do końca przemyślane działanie.

tradycjonalistka (gość)

Nie wiedziałam,że Wigilia jest 21 grudnia. Kto i kiedy zmienił termin tego święta ?