Wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli ukraść aparat cyfrowy 66-latkowi. Dzięki pomysłowości mężczyzny nie dość, że nie doszło do kradzieży, to jeszcze policja nie miała najmniejszych problemów ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli ukraść aparat cyfrowy 66-latkowi.
Dzięki pomysłowości mężczyzny nie dość, że nie doszło do kradzieży, to jeszcze policja nie miała najmniejszych problemów z zatrzymaniem niedoszłych rabusiów.
Mężczyźni zorganizowali napad w szczawieńskim parku Zdrojowym. 22- i 46-latek próbowali wyrwać aparat cyfrowy z ręki swojej ofiary.

Mężczyzna nie dał za wygraną i zaczął się z nimi szarpać. Napastnicy dali mu spokój i uciekli. 66-letni amator fotografii spotkał ich znów po kilku godzinach. Spacerowali po parku. Wtedy zrobił im zdjęcie i poszedł z nim do policjantów.
Funkcjonariusze szybko ustalili, kim są rabusie. Zatrzymali dwóch sprawców usiłowania kradzieży. Obaj trafili do policyjnego aresztu.
Podejrzanym grozi surowa kara. Mogą trafić do więzienia nawet na pięć lat.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!